Strona głównaZRPPO KLWWPEEFSKontakt

  

  

  

Pierwsze szkolenie już za nami
Wysłano dnia 06-07-2009 o godz. 10:21:29 przez Admin_IR

News
W dniach od 2 do 5 lipca odbyło się pierwsze szkolenie zwi±zane z realizacj± projektu „Innowacyjni Romowie na rynku pracy”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet I Poddziałanie 1.3.1 "Projekty na rzecz społeczno¶ci romskiej", współfinansowanego przez Unię Europejsk± w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenie odbyło się w szczecineckim hotelu Merkury.

Uczestnicy szkolenia zjechali się do hotelu w czwartek 2 lipca. Wieczorem wszyscy spotkali się na wspólnej kolacji, która była okazj± do zapoznania się i ustalenia szczegółów oraz przebiegu szkoleniowego weekendu. Na spotkaniu obecni byli studenci romscy, którzy zjechali się na szkolenie z terenu całej Polski, trener oraz przedstawiciele Zwi±zku Romów Polskich z siedzib± w Szczecinku – realizatora projektu.

Pi±tek, sobota i niedziela były dla studentów czasem całkowicie po¶więconym ćwiczeniom szkoleniowym. Pomimo pięknej pogody, uczestnicy aktywnie brali udział w zajęciach, które zakończyły się w niedzielne popołudnie. Po zakończeniu szkolenia studenci rozjechali się do domów.

Kolejne spotkanie odbędzie się w dniach 16 – 20 lipca. Będzie to drugie z pięciu szkoleń, które zaplanowano w ramach realizacji projektu.

      

      

    


 
  
· Więcej o News
· Napisane przez Admin_IR


Najczę¶ciej czytany artykuł o News:
AZ – S przyjaciel, a nie biurokrata w RA 27


  
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Po¶więć chwilę i oceń ten artykuł:

Wy¶mienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


  

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

News


:: Site Engine by PHP-Nuke ::

:: Theme created by Leon Rigsby III of Rigsnet.com :: Modified by Admin_ZRP ::