Strona głównaZRPPO KLWWPEEFSKontakt

  

  

  

Konferencja podsumowuj±ca
Wysłano dnia 20-08-2010 o godz. 15:36:04 przez Admin_IR

News
Konferencja podsumowuj±ca projekt „Innowacyjni Romowie na rynku pracy”

Czas realizacji projektu pomału zbliża się do końca. I coraz szybciej zbliża się moment podsumowania całorocznej pracy i efektów realizacji zadania. Trudno¶ciami, zmaganiami i sukcesami realizatorów, AZ – S i całego zespołu projektowego, będziemy mogli podzielić się na konferencji podsumowuj±cej  realizację projektu „Innowacyjni Romowie na rynku pracy”.

Termin konferencji to 30 wrze¶nia 2010r. Uroczyste spotkanie odbędzie się w Warszawie, na które zaproszenie zostan± przedstawiciele władz, stowarzyszeń i innych organizacji. Nie zabraknie też całej ekipy realizuj±cej zadanie.

Cieszymy się, że pierwsze tego typu zadanie zaliczyć możemy do udanych. Nie obyło się bez problemów, jak przy realizacji każdego innego projektu, ale mamy też swoje sukcesy.

Mamy nadzieję, że planowana konferencja okaże się bogatym Ľródłem wiedzy i inspiracji dla innych organizacji, które realizuj± zadania na rzecz społeczno¶ci romskiej. Mamy również nadzieję, że będzie doskonałym obrazem i przykładem dla władz, które wdrażaj± tego typu projekty.

Jako że jeste¶my pionierem w realizacji tego zadania, postaramy się jak najdokładniej przedstawić wszystkie plusy i minusy całego systemu wdrażania tego typu projektów tak, aby inni mogli wyci±gn±ć z tego odpowiednie wnioski.

O szczegółowym planie konferencji poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.

 
  
· Więcej o News
· Napisane przez Admin_IR


Najczę¶ciej czytany artykuł o News:
AZ – S przyjaciel, a nie biurokrata w RA 27


  
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Po¶więć chwilę i oceń ten artykuł:

Wy¶mienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


  

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

News


:: Site Engine by PHP-Nuke ::

:: Theme created by Leon Rigsby III of Rigsnet.com :: Modified by Admin_ZRP ::