Strona głównaZRPPO KLWWPEEFSKontakt

  

  

  

Promocja projektu na Forum Inicjatyw Pozarządowych
Wysłano dnia 22-07-2010 o godz. 10:25:50 przez Admin_IR

News
ZRP oraz „Innowacyjni Romowie na rynku pracy” na III Szczecineckim Forum Inicjatyw Pozarządowych

18 lipca na Muszli Koncertowej w szczecineckim parku odbyło się III Szczecineckie Forum Inicjatyw Pozarządowych. Projekt finansowany był ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach zadania systemowego „Szansa” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (MOPS) w Szczecinku. Dzień ten był przede wszystkim okazją do tego, aby organizacje pozarządowe takie jak np. Związek Romów Polskich, miały możliwość pokazania swojej działalności.

Nasze stowarzyszenie również wzięło udział w tym przedsięwzięciu, które było wspaniałą okazją do zaprezentowania szerszemu gronu naszej działalności. Osoby odwiedzające nasze stoisko mogły zapoznać się z ideą naszego działania, z projektami, które na co dzień realizujemy, w tym oczywiście z realizacją projektu „Innowacyjni Romowie na rynku pracy”. Chętni otrzymali ulotki informacyjne, bogatą wiedzę na temat realizacji projektu oraz samego POKL, a także korzyści z tego płynących.

Niezmiernie ważna była wymiana doświadczeń pomiędzy różnymi organizacjami, z których wiele realizuje zadania finansowane ze środków Unii Europejskiej. Różnorodność działań, projektów i celów przyświecających każdemu z nich, była skarbnicą wiedzy i źródłem inspiracji dla wszystkich zgromadzonych tego dnia.

Cieszymy się, że mogliśmy pokazać społeczeństwu polskiemu, że Romowie też potrafią być „innowacyjni”, a nasz projekt to pionierskie działanie, niosące za sobą korzyści dla każdego z nas.

    

 
  
· Więcej o News
· Napisane przez Admin_IR


Najczęściej czytany artykuł o News:
AZ – S przyjaciel, a nie biurokrata w RA 27


  
Wynik głosowania: 0
Głosów: 0

Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Zły


  

 Strona gotowa do druku Strona gotowa do druku


Associated Topics

News


:: Site Engine by PHP-Nuke ::

:: Theme created by Leon Rigsby III of Rigsnet.com :: Modified by Admin_ZRP ::